Kontaktinformasjon til skolekorpsene

Her finner du kontaktinformasjon til skolekorpsene i Drammen kommune

Danvik Skolekorps

  • E-post
    Skolekorps.danvik@gmail.com
  • Dirigent
    Katja Kammler (kapokam@gmail.com / 408 96 768)
  • Styreleder
    Guro Bjørge (skolekorps.danvik@gmail.com / 970 97 339)

Konnerud Skolekorps

  • E-post
    leder@konnerud-skolekorps.no
  • Hovedkorpsdirigent
    Sivert Fjeldstad Madsen (sivertfm@gmail.com / 928 14 781)
  • Juniorkorpsdirigent og aspirantkorpsdirigent
    Lucy Riley (lucyjriley42@hotmail.com / 988 66 314)
  • Instruksjonsansvarlig
    Lillian Myrvang Claussen (instruksjon@konnerud-skolekorps.no / 911 75 871)
  • Styreleder
    Hans Petter Rygh (leder@konnerud-skolekorps.no / 474 63 100)

Krokstad og Solberg Skolekorps

  • E-post
    Post@kssk.no
  • Dirigent hovedkorps
    Andreas Olsson (andreas@clarigent.no / 414 28 357)
  • Dirigent aspirantkorps og juniorkorps
    Tone Fossum Olsson (tonefossum@hotmail.com / 950 68 833)
  • Styreleder
    Skjalg Sturlasson Mæhre (styreleder@kssk.no / 455 00 917)

Mjøndalen og Steinberg Skolekorps

  • E-post
    Post@mssk.no
  • Dirigent
    Andreas Håvik (haavik_andreas@hotmail.com / 906 67 650)
  • Styreleder
    Annette Bentsen Håvik (annette.b.haavik@gmail.com / 920 55 901)

Svelvik Skolekorps

  • E-post
    Leder@svelvikskolekorps.no
  • Dirigent hovedkorps og aspirantkorps
    Torill G. Johannessen (torillaj@hotmail.com / 402 20 576)
  • Styreleder
    Marianne Lauritzen (leder@svelvikskolekorps.no / 913 15 750)

Øren Skolekorps

  • E-post
    Orenkorps@gmail.com
  • Hovedkorpsdirigent
    Torild Hafskjold (hafto@me.no / 911 61 291)
  • Juniorkorpsdirigent og aspirantkorpsdirigent
    Petter Hagen (pethag@online.no / 957 45 194)
  • Undervisningsansvarlig
    Petter Hagen (pethag@online.no / 957 45 194)
  • Styreleder
    Øivind Kielland-Bergum (okb@evr-norge.no / 926 32 280)

Helleristningen Skolekorps

  • E-post
    helleristningen.skolekorps@gmail.com
  • Hovedkorpsdirigent
    Atle Sønstebø (atlesoen@online.no / 900 67 114)
  • Juniorkorpsdirigent og aspirantkorpsdirigent
    Ida Fuglerud (ida.fuglerud@gmail.com / 458 58 996)
  • Undervisningsansvarlig
    Marianne Neve Clausen (neveclau@frisurf.no / 982 28 185)
  • Styreleder
    Eivind Lyngar (helleristningen.skolekorps@gmail.com / 913 27 271)

Åssiden Skolemusikk

  • E-post
    Post@aassidenskolemusikk.no
  • Hovedkorpsdirigent
    Anne Gunn Grimerud (ag_nov88@hotmail.com / 414 41 063)
  • Aspirantkorpsdirigent og juniorkorpsdirigent
    Bente Illevold (bente@euphonia.no / 417 67 398)
  • Korpsleder
    Mathilde Patursson (m_patursson@hotmail.com / 955 21 808)
  • Styreleder
    Mali Stokke (mali_victoria@hotmail.com / 402 23 205)