Her finner du kontaktinformasjon til skolekorpsene i Drammen kommune

Danvik Skolekorps

  • Dirigent
    Katja Kammler (kapokam@gmail.com / 408 96 768)
  • Styreleder
    Guro Bjørge (skolekorps.danvik@gmail.com / 970 97 339)

Konnerud Skolekorps

  • Hovedkorpsdirigent
    Sivert Fjeldstad Madsen (sivertfm@gmail.com / 928 14 781)
  • Juniorkorpsdirigent og aspirantkorpsdirigent
    Lucy Riley (lucyjriley42@hotmail.com / 988 66 314)
  • Undervisningsansvarlig
    Wenche Nilssen (instruksjon@konnerud-skolekorps.no / 901 06 482)
  • Styreleder
    Tore Hovda (leder@konnerud-skolekorps.no / 952 38 050)

Krokstad og Solberg Skolekorps

  • Dirigent hovedkorps
    Andreas Olsson (andreas@clarigent.no / 414 28 357)
  • Dirigent aspirantkorps og juniorkorps
    Tone Fossum Olsson (tonefossum@hotmail.com / 950 68 833)
  • Styreleder
    Lene Wulfsberg (styreleder@kssk.no / 992 90 044)

Mjøndalen og Steinberg Skolekorps

  • Dirigent hovedkorps og juniorkorps
    Gustav Jørgensen (gustjor@hotmail.com / 928 40 260)
  • Dirigent aspirantkorps og rekrutter
    Andreas Håvik (haavik_andreas@hotmail.com / 906 67 650)
  • Styreleder
    Anne-Line T. Lorentzen (anne2line@gmail.com / 932 86 490)

Svelvik Skolekorps

  • Dirigent hovedkorps og aspirantkorps
    Torill G. Johannessen (torillaj@hotmail.com / 402 20 576)
  • Styreleder
    Marianne Lauritzen (leder@svelvikskolekorps.no / 913 15 750)

Øren Skolekorps

  • Hovedkorpsdirigent
    Torild Hafskjold (hafto@me.no / 911 61 291)
  • Juniorkorpsdirigent og aspirantkorpsdirigent
    Petter Hagen (pethag@online.no / 957 45 194)
  • Undervisningsansvarlig og styreleder
    Øivind Kielland-Bergum (okb@evr-norge.no / 926 32 280)

Helleristningen Skolekorps

  • Hovedkorpsdirigent
    Atle Sønstebø (atlesoen@online.no / 900 67 114)
  • Juniorkorpsdirigent og aspirantkorpsdirigent
    Lucy Riley (lucyjriley42@hotmail.com / 988 66 314)
  • Undervisningsansvarlig
    Marianne Neve Clausen (neveclau@frisurf.no / 982 28 185)
  • Styreleder
    Eivind Lyngar (halleristningen.skolekorps@gmail.com / 913 27 271)

Åssiden Skolekorps

  • Hovedkorpsdirigent
    Mari Hauglum Bermingrud (mbermingrud@gmail.com / 452 78 641)

    Ny dirigent fra 01.08.21:
    Anne Gunn Grimerud (ag_nov88@hotmail.com / 414 41 063)
  • Aspirantkorpsdirigent og juniorkorpsdirigent
    Bente Illevold (bente@euphonia.no / 417 67 398)
  • Korpsleder
    Ikke avklart ennå
  • Styreleder
    Wenche Ofstad (ofstadw@gmail.com / 938 09 202)