Navn og kontaktinformasjon på ledere i FAU på alle skoler.

Ledere i FAU for skoleåret 2021-2022 blir valgt på første møte i FAU på alle skoler i august/september. Da oppdateres oversikten under.

Skole Leder i FAU skoleåret 2021-2022 Kontaktinformasjon
Aronsløkka skole Janny Hermansen

E-post: jannyhermansen@hotmail.com

Telefon: 473 08 945

Bragernes skole Oliver Rodrigues

E-post: oliverro@gmail.com

Telefon: 971 72 716

Brandengen skole Henrik Torkildsen

E-post: brandengen.skole.fau@dkfu.no

Telefon: 916 42 993

Børresen skole Håvard Ellefsen E-post: havarde@mac.com
Danvik skole Ingerid Møller

E-post: ingeridm@yahoo.com

Eknes ungdomsskole Ronny Korneliussen

E-post: fau.eknesungdomsskole@gmail.com

Telefon: 901 16 980 

Fjell skole Jorunn Lyng Haugseth

E-post: jorunn@haugseth.name

Telefon: 482 01 087

Frydenhaug Elisabeth Stang Hotvedt Telefon: 473 85 730
Galterud skole Gro Borgen Kleven

E-post: gro.kleven@gmail.com

Telefon: 922 17 222

Gulskogen skole Jorunn Mælum

E-post: gulskogen.skole.fau@dkfu.no

Hallermoen skole Maria Berg Telefon: 456 03 409
Killingrud ungdomsskole Hilde Fredriksen Rikheim

E-post: hilde.rikheim@vestreviken.no

Telefon: 470 41 579

Kjøsterud skole Sandra Røren Telefon: 954 54 028
Konnerud skole  Annette Aker E-post: annette.aker@drammen.kommune.no
Krokstad skole Christer Magnusson E-post: christer.magnusson@veidekke.no
Marienlyst skole Britt Hasselberg

E-post: britthasselberg@yahoo.no

Mjøndalen skole Karsten Ekeberg E-post: fau-mjondalen@outlook.com
Rødskog skole Marion Kvellheim

E-post: rodskog.skole.fau@dkfu.no

Telefon: 400 68 292

Skoger skole Jørn Eriksen

E-post: jorn@fintracon.com

Telefon: 414 54 888

Solberg skole Daniel Garcia

E-post: dsg87@hotmail.com

Telefon: 975 45 228

Steinberg skole Silje Ubøe Rohde

E-post: steinbergfau@gmail.com

Telefon: 924 09 794

Stenseth skole

Marietou Regine Seye

Telefon: 932 35 537

E-post:marietou@ebnett.no

Svelvik ungdomsskole Erik Petterson

E-post: erpet1964@gmail.com

Telefon: 918 95 280

Svensedammen skole Hege Skogheim E-post: skogheimhege@gmail.com
Tangen skole Anja Lønseth E-post: anja.lonseth@drammen.kommune.no
Tømmerås skole

Lill-Ann Desireé Llorca Cruz Heier

E-post:

Fau.tommerasskole@gmail.com  eller lillanndlc.heier@gmail.com

Veiavangen ungdomsskole Kristin Lie Vågan E-post: kristin.lie@mindworks.no 
Vestbygda skole Maia Helene Aaby Tømmeraas

E-post: maiahelene@hotmail.com

Telefon: 930 87 247

Øren skole Tina Fagerhus Brodal

E-post: fau.oren@gmail.com

Telefon: 938 25 601

Åsen skole

Noraterese

Reiertsen
Telefon: 909 92 269
Åskollen skole Silje Wold Rørvik E-post: aaskollen.skole@dkfu.no
Åssiden skole Ann Kristin Olsen Telefon: 416 04 916