Ledere i FAU

Navn og kontaktinformasjon på ledere i FAU på alle skoler.

Ledere i FAU for skoleåret 2021-2022 blir valgt på første møte i FAU på alle skoler i august/september. Da oppdateres oversikten under.

Skole Leder i FAU skoleåret 2021-2022 Kontaktinformasjon
Aronsløkka skole Kristian Lieberg

E-post: aronslokka.skole.fau@dkfu.no

Telefon: 918 05 388

Bragernes skole Oliver Rodrigues

E-post: oliverro@gmail.com

Telefon: 971 72 716

Brandengen skole Henrik Torkildsen

E-post: brandengen.skole.fau@dkfu.no

Telefon: 916 42 993

Børresen skole Håvard Ellefsen E-post: havarde@mac.com
Danvik skole Ingerid Møller

E-post: ingeridm@yahoo.com

Eknes ungdomsskole Ronny Korneliussen

E-post: fau.eknesungdomsskole@gmail.com

Telefon: 901 16 980 

Fjell skole Jorunn Lyng Haugseth

E-post: jorunn@haugseth.name

Telefon: 482 01 087

Frydenhaug Vegard Jansson

E-post: frydenhaug.skole.fau@dkfu.no

Telefon: 483 40 018

Galterud skole Geir Vevle

E-post: geir@vevle.org

Telefon: 924 00 280

Gulskogen skole Jorunn Mælum

E-post: gulskogen.skole.fau@dkfu.no

Hallermoen skole Nora Korvenkontio 

E-post: nkorvenkontio@gmail.com

Telefon: 412 77 885

Killingrud ungdomsskole Gry Reitan

E-post: grhans42@gmail.com

Telefon: 924 43 998

Kjøsterud skole Kristin Teigen 

E-post: Kristinte@viken.no

Telefon: 476 46 444 

Konnerud skole Mari Erstad

E-post: mari.erstad@hlsenteret.no

Telefon: 986 70 064

Krokstad skole Christer Magnusson E-post: christer.magnusson@veidekke.no
Marienlyst skole Britt Hasselberg

E-post: britthasselberg@yahoo.no

Mjøndalen skole Karsten Ekeberg E-post: fau-mjondalen@outlook.com
Rødskog skole Marion Kvellheim

E-post: rodskog.skole.fau@dkfu.no

Telefon: 400 68 292

Skoger skole Fredrik Gjerrud

E-post: fgjerrud@gmail.com

Telefon: 476 39 224

Solberg skole Maria Nilsen Hallgreen

E-post: mhallgreen@gmail.com

Telefon: 950 37 087

Steinberg skole Silje Ubøe Rohde

E-post: steinbergfau@gmail.com

Telefon: 924 09 794

Stenseth skole

Marietou Regine Seye

Telefon: 932 35 537

E-post:marietou@ebnett.no

Svelvik ungdomsskole Lisbeth Knapskog

E-post: lisbethknapskog@yahoo.no

Telefon: 920 49 301

Svensedammen skole Hege Skogheim E-post: skogheimhege@gmail.com
Tangen skole Anja Lønseth E-post: anja.lonseth@drammen.kommune.no
Tømmerås skole

Siv Krøs

E-post:

Fau.tommerasskole@gmail.com  eller siv@national-lim.no

Veiavangen ungdomsskole Kristin Lie Vågan E-post: kristin.lie@mindworks.no 
Vestbygda skole Maia Helene Aaby Tømmeraas

E-post: maiahelene@hotmail.com

Telefon: 930 87 247

Øren skole Tina Fagerhus Brodal

E-post: fau.oren@gmail.com

Telefon: 938 25 601

Åsen skole

Henrik Grøtterud

E-post: henrik.grotterud@narbakst.no

Telefon: 934 68 570

Åskollen skole Silje Wold Rørvik E-post: aaskollen.skole@dkfu.no
Åssiden skole Gunhild Høvik Hansen

E-post: aaskollen.skole.fau@dkfu.no

Telefon: 402 81 988