Ledere i FAU

Navn og kontaktinformasjon på ledere i FAU på alle skoler.

Ledere i FAU for grunnskolen i Drammen, skoleåret 2022 - 2023.

Skole Leder i FAU skoleåret 2022-2023 Kontaktinformasjon
Aronsløkka skole Kristian Lieberg

E-post: aronslokka.skole.fau@dkfu.no

Telefon: 918 05 388

Bragernes skole Oliver Rodrigues

E-post: oliverro@gmail.com

Telefon: 971 72 716

Brandengen skole Henrik Torkildsen

E-post: brandengen.skole.fau@dkfu.no

Telefon: 916 42 993

Børresen skole Simen Filseth

E-post: simenfilseth@gmail.com

Telefon: 922 57 001

Danvik skole Ingerid Møller

E-post: ingeridm@yahoo.com

Eknes ungdomsskole Sissel-Anita Rath

E-post: fau.eknesungdomsskole@gmail.com

Telefon: 412 37 308

Fjell skole Jorunn Lyng Haugseth

E-post: jorunn@haugseth.name

Telefon: 482 01 087

Frydenhaug Vegard Jansson

E-post: frydenhaug.skole.fau@dkfu.no

Telefon: 483 40 018

Galterud skole Geir Vevle

E-post: geir@vevle.org

Telefon: 924 00 280

Gulskogen skole Jorunn Mælum

E-post: gulskogen.skole.fau@dkfu.no

Hallermoen skole

Torstein Rogne Tønnesen

 

E-post: Torstein.tonnessen@protectorforsikring.no

Killingrud ungdomsskole Gry Reitan

E-post: grhans42@gmail.com

Telefon: 924 43 998

Kjøsterud skole Tom Solberg  

E-post: tom.solberg@hoeghlng.com

Telefon: 982 38 456 

Konnerud skole Janne Braathen

E-post: janne.camilla.braathen@gmail.com

Krokstad skole Christer Magnusson E-post: christer.magnusson@veidekke.no
Marienlyst skole Britt Hasselberg

E-post: britthasselberg@yahoo.no

Mjøndalen skole Karsten Ekeberg E-post: fau-mjondalen@outlook.com
Rødskog skole May Linn Ovesen Småge

E-post: rodskog.skole.fau@dkfu.no

Telefon: 454 60 941

Skoger skole Fredrik Gjerrud

E-post: fgjerrud@gmail.com

Telefon: 476 39 224

Solberg skole Maria Nilsen Hallgreen

E-post: mhallgreen@gmail.com

Telefon: 950 37 087

Steinberg skole Silje Ubøe Rohde

E-post: steinbergfau@gmail.com

Telefon: 924 09 794

Stenseth skole

Marietou Regine Seye

Telefon: 932 35 537

E-post:marietou@ebnett.no

Svelvik ungdomsskole Monika Knem

E-post:monika.knem@gmail.com

Telefon: 

Svensedammen skole Hege Skogheim E-post: skogheimhege@gmail.com
Tangen skole Anja Lønseth E-post: anja.lonseth@drammen.kommune.no
Tømmerås skole

Siv Krøs

E-post:

Fau.tommerasskole@gmail.com  eller siv@national-lim.no

Veiavangen ungdomsskole Kristin Lie Vågan E-post: kristin.lie@mindworks.no 
Vestbygda skole Maia Helene Aaby Tømmeraas

E-post: maiahelene@hotmail.com

Telefon: 930 87 247

Øren skole Tina Fagerhus Brodal

E-post: fau.oren@gmail.com

Telefon: 938 25 601

Åsen skole

Henrik Grøtterud

E-post: henrik.grotterud@narbakst.no

Telefon: 934 68 570

Åskollen skole Silje Wold Rørvik E-post: aaskollen.skole@dkfu.no
Åssiden skole Gunhild Høvik Hansen

E-post: aaskollen.skole.fau@dkfu.no

Telefon: 402 81 988