Mediekontakter og pressebilder.

Pressekontakter og henvendelse til Kommunikasjonsstaben i sommer

28. juni-4. juli

Mandag-fredag: Gard Nybro-Nielsen, tlf. 952 44 674, e-post: gard.nybro.nielsen@drammen.kommune.no

Lørdag-søndag: Lars Arntzen, tlf. 920 60 223, e-post: lars.arntzen@drammen.kommune.no

5.-11. juli

Mandag-søndag: Gard Nybro-Nielsen, tlf. 952 44 674, e-post: gard.nybro.nielsen@drammen.kommune.no

12.-18. juli

Mandag-onsdag: Gard Nybro-Nielsen, tlf. 952 44 674, e-post: gard.nybro.nielsen@drammen.kommune.no

Torsdag-søndag: Christian Bjørøen Hvatum, tlf. 942 80 558, e-post: christian.hvatum@drammen.kommune.no

19.-25. juli

Mandag-søndag: Kristin Evjen, tlf. 941 43 119, e-post: kristin.evjen@drammen.kommune.no

26. juli-1. august

Mandag-søndag: Cathrina de Lange, tlf. 959 60 622, e-post: cathrina.de.lange@drammen.kommune.no

2.-8. august

Mandag-fredag: Cathrina de Lange, tlf. 959 60 622, e-post: cathrina.de.lange@drammen.kommune.no

Lørdag-søndag: Vivi Skalleberg, tlf. 920 60 233, e-post: vivi.skalleberg@drammen.kommune.no

9.-15. august

Mandag-fredag: Cathrina de Lange, tlf. 959 60 622, e-post: cathrina.de.lange@drammen.kommune.no

Lørdag-søndag: Hans T. Wiig, tlf. 930 96 112, e-post: hans.t.wiig@drammen.kommune.no

16.-22. august

Mandag-tirsdag: Lars Arntzen, tlf. 920 60 223, e-post: lars.arntzen@drammen.kommune.no

Onsdag-fredag: Gard Nybro-Nielsen, tlf. 952 44 674, e-post: gard.nybro.nielsen@drammen.kommune.no

Lørdag-søndag: Lars Arntzen, tlf. 920 60 223, e-post: lars.arntzen@drammen.kommune.no

Pressekontakter

Lars Arntzen
Kommunikasjonssjef
Tlf. 920 60 223
E-post: lars.arntzen@drammen.kommune.no

Gard Nybro-Nielsen
Pressesjef
Tlf. 952 44 674
E-post: gard.nybro.nielsen@drammen.kommune.no

Cathrina de Lange
Kommunikasjonsrådgiver
Tlf. 959 60 622
E-post: cathrina.de.lange@drammen.kommune.no

Hans T. Wiig
Webredaktør
Tlf. 930 96 112
E-post: hans.t.wiig@drammen.kommune.no

Vivi Skalleberg
Fagansvarlig innholdsproduksjon
920 60 233
E-post: vivi.skalleberg@drammen.kommune.no

Vakttelefoner

Gjelder henvendelsen vann/avløp eller vei/trafikk, benyttes kommunens vaktnummere. Disse er bemannet hele døgnet.

  • Vann og avløp: 32 04 66 55
  • Vei og trafikk: 32 04 66 88

Pressebilder