Ledere i FAU

Navn og kontaktinformasjon på ledere i FAU på alle skoler.

Skole Leder i FAU skoleåret 2022-2023 Kontaktinformasjon 
Aronsløkka skole Ulf Trapp

E-post: aronslokka.skole.fau@dkfu.no

Telefon: 48 01 89 04

Bragernes skole Trine Michelsen og Anette Trondhjem Skoglund

E-post:bragernes.skole.fau@dkfu.no

Telefon Trine Michelsen: 97 77 12 65

Telefon Anne T Skoglund: 41 47 02 98

Brandengen skole Johan Jaksland

E-post: brandengen.skole.fau@dkfu.no

Telefon: 99 64 22 22

Børresen skole Renate Ellingsen

E-post: renate.ellingsen@idrettsforbundet.no

Telefon: 91 35 94 85

Danvik skole Brigt Hope 

E-post: brigt.hope@gmail.com

Eknes ungdomsskole Heidi Smith

E-post: fau.eknesungdomsskole@gmail.com

heidi@eidemaskin.no

Telefon: 99 48 19 18

Fjell skole Susanne Styrmoe

E-post: susanne@bevisstung.no 

Telefon: 47 67 57 95

Frydenhaug Vegard Jansson

E-post: frydenhaug.skole.fau@dkfu.no

Telefon: 48 34 00 18

Galterud skole Linda Asbjørnsen

E-post: galterud.skole.fau@dkfu.no

Telefon: 93 44 85 19

Gulskogen skole Gry Olsen

E-post: gulskogen.skole.fau@dkfu.no

Hallermoen skole

Torborg Eek

 

E-post:torborg.eek@gmail.com

Killingrud ungdomsskole Tove Olstad Flatekval

E-post: faukillingrudungdomsskole@gmail.com

Telefon: 98 88 27 18

Kjøsterud skole  Stefan Granum

E-post: stefan.granum@hurumror.no

Telefon: 98 23 84 56 

Konnerud skole Janne Braathen

E-post: janne.camilla.braathen@gmail.com

Krokstad skole Christer Magnusson E-post: Christer.magnusson@sibelco.com
Marienlyst skole

Svein Aase

E-post: svein.aase@gmail.com

Mjøndalen skole Karsten Ekeberg E-post: fau-mjondalen@outlook.com
Rødskog skole May Linn Ovesen Småge

E-post: rodskog.skole.fau@dkfu.no

Telefon: 45 46 09 41

Skoger skole Fredrik Gjerrud

E-post: fgjerrud@gmail.com

Telefon: 47 63 92 24

Solberg skole Maria Nilsen Hallgreen

E-post: mhallgreen@gmail.com

Telefon: 95 03 70 87

Steinberg skole Therese Tybring

E-post: steinbergfau@gmail.com

E-post: theresetybringhoias@gmail.com

Telefon: 90 87 03 21

Stenseth skole

Therese Nordhagen Knutsen

Telefon: 99 48 87 58

E-post: tnknutsen@gmail.com

E-post: Therese.Nordhagen.Knutsen@asker.kommune.no

Svelvik ungdomsskole Monika Knem

E-post:monika.knem@gmail.com

Svensedammen skole Rikke Gulbrandsøy  E-post: fau.svensedammen@gmail.com
Tangen skole Monica Stokkeland Børrehaug

E-post: monicastokkeland@hotmail.com

Tømmerås skole

Kjetil Hanssen

E-post: tommeras.skole.fau@dkfu.no

Veiavangen ungdomsskole Kristin Lie Vågan E-post: kristin.lie@mindworks.no 
Vestbygda skole Kristoffer Uggerud

E-post: kristofferuggerud@gmail.com

Telefon: 40 64 76 47

Øren skole Kathrine Grønstein

E-post: fau.oren@gmail.com

k.gronstein@gmail.com

Åsen skole

Henrik Grøtterud

E-post: henrik.grotterud@narbakst.no

Telefon: 93 46 85 70

Åskollen skole Håvard Bjurholt

E-post: leder@askollenfau.no 

Telefon: 41 29 38 44

Åssiden skole Geir-André Nilsen

E-post: aassiden.skole.fau@dkfu.no

E-post: geir.a.hillestad@gmail.com