Ledere i FAU

Navn og kontaktinformasjon på ledere i FAU på alle skoler.

Skole Leder i FAU skoleåret 2022-2023 Kontaktinformasjon 
Aronsløkka skole Ulf Trapp

E-post: aronslokka.skole.fau@dkfu.no

Telefon: 480 18 904

Bragernes skole Trine Michelsen og Anette Trondhjem Skoglund

E-post:bragernes.skole.fau@dkfu.no

Telefon Trine Michelsen: 977 71 265

Telefon Anne T Skoglund: 414 70 298

Brandengen skole Johan Jaksland

E-post: brandengen.skole.fau@dkfu.no

Telefon: 996 42 222

Børresen skole Renate Ellingsen

E-post: renate.ellingsen@idrettsforbundet.no

Telefon: 913 59 485

Danvik skole Brigt Hope 

E-post: brigt.hope@gmail.com

Eknes ungdomsskole Heidi Smith

E-post: fau.eknesungdomsskole@gmail.com

heidi@eidemaskin.no

Telefon: 994 81 918

Fjell skole Jorunn Lyng Haugseth

E-post: jorunn@haugseth.name

Telefon: 482 01 087

Frydenhaug Vegard Jansson

E-post: frydenhaug.skole.fau@dkfu.no

Telefon: 483 40 018

Galterud skole Linda Asbjørnsen

E-post: galterud.skole.fau@dkfu.no

Telefon: 934 48 519

Gulskogen skole Gry Olsen

E-post: gulskogen.skole.fau@dkfu.no

Hallermoen skole

Torborg Eek

 

E-post:torborg.eek@gmail.com

Killingrud ungdomsskole Tove Olstad Flatekval

E-post: faukillingrudungdomsskole@gmail.com

Telefon: 988 82 718

Kjøsterud skole  Stefan Granum

E-post: stefan.granum@hurumror.no

Telefon: 982 38 456 

Konnerud skole Janne Braathen

E-post: janne.camilla.braathen@gmail.com

Krokstad skole Christer Magnusson E-post: Christer.magnusson@sibelco.com
Marienlyst skole

Svein Aase

E-post: svein.aase@gmail.com

Mjøndalen skole Karsten Ekeberg E-post: fau-mjondalen@outlook.com
Rødskog skole May Linn Ovesen Småge

E-post: rodskog.skole.fau@dkfu.no

Telefon: 454 60 941

Skoger skole Fredrik Gjerrud

E-post: fgjerrud@gmail.com

Telefon: 476 39 224

Solberg skole Maria Nilsen Hallgreen

E-post: mhallgreen@gmail.com

Telefon: 950 37 087

Steinberg skole Therese Tybring

E-post: steinbergfau@gmail.com

E-post: theresetybringhoias@gmail.com

Telefon: 908 70 321

Stenseth skole

Therese Nordhagen Knutsen

Telefon: 994 88 758

E-post: tnknutsen@gmail.com

Svelvik ungdomsskole Monika Knem

E-post:monika.knem@gmail.com

Svensedammen skole June Marie Karlsen E-post: junembk@gmail.com
Tangen skole Monica Stokkeland Børrehaug

E-post: monicastokkeland@hotmail.com

Tømmerås skole

Kjetil Hanssen

E-post: tommeras.skole.fau@dkfu.no

Veiavangen ungdomsskole Kristin Lie Vågan E-post: kristin.lie@mindworks.no 
Vestbygda skole Kristoffer Uggerud

E-post: kristofferuggerud@gmail.com

Telefon: 406 47 647

Øren skole Kathrine Grønstein

E-post: fau.oren@gmail.com

k.gronstein@gmail.com

Åsen skole

Henrik Grøtterud

E-post: henrik.grotterud@narbakst.no

Telefon: 934 68 570

Åskollen skole Håvard Bjurholt

E-post: leder@askollenfau.no 

Telefon: 412 93 844

Åssiden skole Geir-André Nilsen

E-post: aassiden.skole.fau@dkfu.no

E-post: geir.a.hillestad@gmail.com