Administrasjon og ledelse

stilling navn e-post telefon
Rektor Arnstein Larsen arnstein.larsen@drammen.kommune.no 902 43 477
Avdelingsleder Maria Ohnstad Maria.Ohnstad@drammen.kommune.no 951 86 175
Avdelingsleder Marianne Nielsen Marianne.Nielsen@drammen.kommune.no 924 55 548
AKS-leder Ida Kleiv Gunnerud Ida.Kleiv.Gunnerud@drammen.kommune.no 450 65 965
Sosialpedagogisk rådgiver Andrè Hermansen Andre.Hermansen@drammen.kommune.no 452 51 714
Konsulent Hanne Lund Narvesen Hanne.Lund.Narvesen@drammen.kommune.no 32 04 96 40
Helsesykepleier Gunn Eline Birkeland Gunn.Eline.Birkeland@drammen.kommune.no 408 01 762
Helsesykepleier Beate Storm Husøy Beate.Storm.Husoy@drammen.kommune.no 976 69 466
  • Ta kontakt med skolen om du trenger kontaktinformasjon til andre ansatte på Fjell skole.