Ansatte Fjell skole

Administrasjon og ledelse

Stilling Navn E-post Telefon
Rektor Arnstein Larsen arnstein.larsen@drammen.kommune.no 902 43 477
Avdelingsleder Marianne Nielsen Marianne.Nielsen@drammen.kommune.no 924 55 548
Avdelingsleder Tonje Gaukstad Baardsen tonje.gaukstad.baardsen@drammen.kommune.no 476 61 083
Sosialpedagogisk rådgiver Andrè Hermansen Andre.Hermansen@drammen.kommune.no 452 51 714
Konsulent Hanne Lund Narvesen Hanne.Lund.Narvesen@drammen.kommune.no 32 04 96 40
Helsesykepleier Gunn Eline Birkeland Gunn.Eline.Birkeland@drammen.kommune.no 408 01 762
Helsesykepleier Beate Storm Husøy Beate.Storm.Husoy@drammen.kommune.no 976 69 466
  • Ta kontakt med skolen om du trenger kontaktinformasjon til andre ansatte på Fjell skole.