Administrasjon og ledelse

stilling navn e-post telefon
Rektor  Lillian Sandbakken Eilertsen lillian.sandbakken.eilertsen@drammen.kommune.no 32 04 79 21
Avdelingsleder Lise Skatvedt lise.skatvedt@drammen.kommune.no 926 38 644
Avdelingsleder Renate Jensen renate.jensen1@drammen.kommune.no 974 14 215/ 32 04 79 00
Avdelingsleder Marianne Aschim marianne.aschim@drammen.kommune.no 930 37 417/ 32 04 79 20
Avdelingsleder Vivian Jernquist Paulsen

vivian.jernquist.paulsen@drammen.kommune.no

32 04 79 33/

909 98 598

AKS koordinator Ronny Nørgaard ove.ronny.norgaard@drammen.kommune.no 900 93 422
Konsulent Rita Lie Sørensen rita.lie.sorensen@drammen.kommune.no 32 04 94 80
Konsulent Per Kristian Paulsen per.kristian.paulsen@drammen.kommune.no 32 04 94 81
Karriereveileder/ rådgiver Kristin E. Berg kristin.engebakken.berg@drammen.kommune.no 996 97 047
Helsesykepleier Heidi Vikan heidi.vikan@drammen.kommune.no  
Hjelpemiddelkonsulent Anita Evangelisti anita.evangelisti@drammen.kommune.no 409 17 011
Sykepleier Vigdis Kurås vigdis.kuras@drammen.kommune.no 32 04 79 06
  • Ta kontakt med skolen om du trenger kontaktinformasjon til andre ansatte på Frydenhaug skole.