Ansatte Gulskogen skole

Administrasjon og ledelse

stilling navn e-post telefon
Rektor Randi Nysæther randi.nysaether@drammen.kommune.no 32 04 92 01
Avdelingsleder 1.-3.trinn og AKS Aina Margrethe Johansen aina.margrethe.johansen@drammen.kommune.no 32 04 92 02
Avdelingsleder Linn Heidi Svennæs Deutscmann linn.deutschmann@drammen.kommune.no 32 03 92 04
Avdelingsleder Elisabeth Ravn Brække elisabeth.ravn.braekke@drammen.kommune.no 32 04 92 05
Sosiallærer Christian Thurang Melar christian.g.t.melar@drammen.kommune.no 32 04 92 00
Merkantil Ingun R Løkken ingun.rudmoen.lokken@drammen.kommune.no 32 04 92 00
Merkantil Aud Iren Lindquist aud-iren.lindquist@drammen.kommune.no 32 04 92 06
Helsesykepleier Anne Lene Pettersen anne.lene.pettersen@drammen.kommune.no 32 04 92 20
Helsesykepleier Liv Kristin Fjelde liv.kristin.fjelde@drammen.kommune.no 32 04 92 20

Husk å ikke sende sensitiv informasjon på e-post.

  • Ta kontakt med skolen om du trenger kontaktinformasjon til andre ansatte på Gulskogen skole.