Ansatte Krokstad skole

Administrasjon og ledelse

stilling navn e-post telefon
Rektor  Lena Westrum Lena.Westrum@drammen.kommune.no 32 04 17 51
Avdelingsleder 5.-7.trinn Inger-Lise Risøy

Inger-Lise.Risoy@drammen.kommune.no

32 04 17 53
Avdelingsleder 3.-5. trinn Josef Thu

josef.thu@drammen.kommune.no

32 04 17 52
Avdelingsleder 1.- og 2.trinn og SFO Randi-Anne Fehn Norbom randi.anne.fehn.norbom@drammen.kommune.no 32 04 17 54
Skolesekretær Christin Loe Jensen christin.loe.jensen@drammen.kommune.no 32 04 17 50
Sosialfaglig rådgiver Linda Østli linda.ostli@drammen.kommune.no 32 04 17 60
Helsesykepleier Elisabeth K. Arntzen elisabeth.kornmo.arntzen@drammen.kommune.no 476 54 219/ 32 04 17 57

Husk å ikke sende sensitiv informasjon på e-post.

  • Ta kontakt med skolen om du trenger kontaktinformasjon til andre ansatte på Krokstad skole.