Administrasjon og ledelse

stilling navn e-post telefon
Rektor Thore Ryghseter thore.ryghseter@drammen.kommune.no 32 23 13 41
Avdelingsleder Renate Eng renate.eng@drammen.kommune.no 32 23 13 42
Avdelingsleder Jon Omberg jon.omberg@drammen.kommune.no 32 23 13 43
Sekretær Heidi Jensen heidi.jensen@drammen.kommune.no 32 23 13 40
Sosialfaglig medarbeider Lise Myrland lise.myrland@drammen.kommune.no 32 23 13 57
Helsesykepleier Anne Gro Westby anne-gro.westby@drammen.kommune.no 916 86 467
Fagleder SFO Gro Bakken Liahagen gro.bakken.liahagen@drammen.kommune.no 475 03 722
  • Ta kontakt med skolen om du trenger kontaktinformasjon til andre ansatte på Mjøndalen skole.