Administrasjon og ledelse

stilling navn e-post telefon
Rektor Grethe Eggerud grethe.eggerud@drammen.kommune.no 32 23 66 52
Avdelingsleder Lise Hvidsten Melby lise.hvidsten.melby@drammen.kommune.no 32 23 66 53
Avdelingsleder Jørgen Agersborg jorgen.agersborg@drammen.kommune.no 32 23 66 54
Førstesekretær Birgit Tronsgaard birgit.tronsgaard@drammen.kommune.no 32 23 66 50
Fagleder SFO Tove Hære

Tove.Merete.Bakke.Haere@drammen.kommune.no

32 87 11 20
Sosialfaglig medarbeider Ann Kristin Olsen ann.kristin.olsen@drammen.kommune.no 32 23 66 55
Helsesykepleier Marte-Mari Haare Lervik marte.mari.haare@drammen.kommune.no 32 23 66 57
Helsesykepleier Irene Grønlie irene.gronlie@drammen.kommune.no 32 23 66 57
  • Ta kontakt med skolen om du trenger kontaktinformasjon til andre ansatte på Solberg skole.