Ansatte Svensedammen skole

Administrasjon og ledelse

stilling navn e-post telefon
Rektor Audun Martinsen audun.martinsen@drammen.kommune.no 971 66 095
Avdelingsleder Kjersti Brekke Haakaas kjersti.brekke.haakaas@drammen.kommune.no 452 17 318
Avdelingsleder Stian Ramsfjell stian.brastad.ramsfjell@drammen.kommune.no 906 35 784
Avdelingsleder og karriereveileder Geir Egil Norbom geir.egil.norbom@drammen.kommune.no 958 76 396
Sosiallærer  Elin Weiberg-Aurdal elin.weiberg.aurdal@drammen.kommune.no 986 01 111
Skolekonsulent Margrethe Meløy Andersen Margrethe.M.Andersen@drammen.kommune.no 32 04 93 00
Sosiallærer Terje Egge Johansen terje.egge.johansen@drammen.kommune.no 478 31 638
Helsesykepleier Heidi Raaen Oegema heidi.raaen.oegema@drammen.kommune.no 908 90 280
  • Ta kontakt med skolen om du trenger kontaktinformasjon til andre ansatte på Svensedammen skole.