Ansatte Veiavangen ungdomsskole

Administrasjon og ledelse

stilling navn e-post telefon
Rektor Torill Risdal Lund torill.risdal.lund@drammen.kommune.no

32 04 01 02

911 68 617

Avdelingsleder 8. trinn Tuva Leikvam Heen

Tuva.Leikvam.Heen@drammen.kommune.no

32 04 01 05

932 33 062

Avdelingsleder 9. trinn Ole David Sofienlund ole.david.sofienlund@drammen.kommune.no

32 04 01 03

416 77 994

Avdelingsleder 10. trinn og læringsverkstedet Anne May Falch Brænden anne.may.falch.braenden@drammen.kommune.no

32 04 01 04

932 82 299

Spesialkonsulent Gry Galåsen gry.elisabeth.galasen@drammen.kommune.no

32 04 01 00

 

Rådgiver Ole David Sofienlund ole.david.sofienlund@drammen.kommune.no

32 04 01 03

416 77 994

Miljøterapeut Linn Thorvaldsen Linn.Thorvaldsen@drammen.kommune.no

32 04 01 05 40212571 

Sosialrådgiver Anette Wessel Anette.Wessel@drammen.kommune.no

32 04 01 06

457 32 009

Helsesykepleier Maryam Konar Maryam.Konar@drammen.kommune.no

32 04 01 07

940 29 267

  • Ta kontakt med skolen om du trenger kontaktinformasjon til andre ansatte på Veiavangen ungdomsskole.