Ansatte Veiavangen ungdomsskole

Administrasjon og ledelse

stilling navn e-post telefon
Rektor Torill Risdal Lund torill.risdal.lund@drammen.kommune.no

91 16 86 17

Avdelingsleder 8.trinn Morten Christopher Hageli Wallin morten.christopher.hageli.wallin@drammen.kommune.no

48 86 32 25

Avdelingsleder 9.trinn Hans Petter Hoelstad

hans.petter.hoelstad@drammen.kommune.no

92 02 77 65

Avdelingsleder 10. trinn og læringsverkstedet Anne May Falch Brænden anne.may.falch.braenden@drammen.kommune.no

93 28 22 99

Spesialkonsulent Gry Galåsen gry.elisabeth.galasen@drammen.kommune.no

32 04 01 00

Rådgiver Ole David Sofienlund ole.david.sofienlund@drammen.kommune.no

41 67 79 94

Sosialrådgiver Anette Wessel Anette.Wessel@drammen.kommune.no

45 73 20 09

Helsesykepleier Maryam Konar Maryam.Konar@drammen.kommune.no

94 02 92 67

Husk å ikke sende sensitiv informasjon på e-post.

  • Ta kontakt med skolen om du trenger kontaktinformasjon til andre ansatte på Veiavangen ungdomsskole.