Administrasjon og ledelse

Stilling Navn e-post telefon
Rektor

Lars Christian Gjøsæther

Lars.Christian.Gjosaether@drammen.kommune.no

900 98 220

Avdelingsleder 1.-3. trinn/AKS Grethe Amundsen grethe.amundsen@drammen.kommune.no 970 65 360
Avdelingsleder 4.- 7. trinn Heidi Reffhaug Hulbak heidi.reffhaug.hulbak@drammen.kommune.no 911 90 925
Skolekonsulent Jean Skog jean.beate.prois.skog@drammen.kommune.no 320 49 360
Skolekonsulent Bjørg Margrethe Lyngås bjorg.margrethe.lyngas@drammen.kommune.no 320 49 360
Helsesykepleier June Anete Green Kopstad june.anete.green.kopstad@drammen.kommune.no 901 01 184
Helsesykepleier Irene Tandberg Tanum Irene.Tandberg.Tanum@drammen.kommune.no 409 16 274
Fagleder AKS Grethe Amundsen grethe.amundsen@drammen.kommune.no 970 65 360
  • Ta kontakt med skolen om du trenger kontaktinformasjon til andre ansatte på Aronsløkka skole.