Administrasjon og ledelse

stilling navn e-post telefon
Rektor Marianne Haagensen marianne.dahl.haagensen@drammen.kommune.no 976 33 139
Avdelingsleder 8. trinn Trine Hagberg trine.hagberg@drammen.kommune.no 930 29 644
Avdelingsleder 9. trinn Vera Østerud vera.osterud@drammen.kommune.no 909 34 880
Avdelingsleder 10. trinn/ karriereveileder Gro Eli Jetsmar gro.eli.jetsmar@drammen.kommune.no 481 38 380
Avdelingsleder Nøsted skole Yvonne Julseth s.yvonne.j.julseth@drammen.kommune.no 907 06 678
Helsesykepleier Randi Hauksson randi.hauksson@drammen.kommune.no 32 04 95 06/32 04 95 00/ 903 66 234
Skolekonsulent Britt Andersen britt.andersen@drammen.kommune.no 32 04 95 00
Skolekonsulent Cathrine Isaksen cathrine.isaksen@drammen.kommune.no 32 04 95 00
  • Ta kontakt med skolen om du trenger kontaktinformasjon til andre ansatte på Børresen skole.