Ansatte Bragernes skole

Administrasjon og ledelse

stilling navn e-post telefon
Rektor Ellen Schau ellen.schau@drammen.kommune.no 32 04 96 02
Avdelingsleder 1.-3.trinn og SFO Bitten Blomholt Britt.Elisabeth.Blomholt@drammen.kommune.no 32 04 96 04
Avdelingsleder 4.-7.trinn Lise Andersen lise.andersen@drammen.kommune.no 32 04 96 03
Fagansvarlig SFO Linda Holmquist linda.holmquist@drammen.kommune.no 32 04 96 10
Skolekonsulent Hanne Bruusgaard hanne.bruusgaard@drammen.kommune.no 32 04 96 00
Helsesykepleier Nina Lien Boldt Nina.Irene.Lien.Boldt@drammen.kommune.no 990 88 112
Sykepleier til stede på tirsdager Christina Tranberg   Christina.Tranberg@drammen.kommune.no  

Husk å ikke sende sensitiv informasjon på e-post.

  • Ta kontakt med skolen om du trenger kontaktinformasjon til andre ansatte på Bragernes skole.