Ansatte Brandengen skole

Administrasjon og ledelse

stilling navn e-post telefon
Rektor Frode Myhre Ellingsen frode.myhre.ellingsen@drammen.kommune.no 32 04 95 30
Avdelingsleder 1.- 2.trinn og SFO Jorun Deildok jorun.deildok@drammen.kommune.no 32 04 95 35
Avdelingsleder 3.- 5.trinn Samuel Ramthun samuel.ramthun@drammen.kommune.no 32 04 95 34
Avdelingsleder 6.- 7.trinn og velkomst Mette Synøve Liang mette.synove.liang@drammen.kommune.no 32 04 95 21
Spesialkonsulent Gro Rude gro.rude@drammen.kommune.no

32 04 95 30

Konsulent Janne Bratlie Hansen janne.bratlie.hansen@drammen.kommune.no

32 04 95 30

Helsesykepleier  Christina Maria Lervik Christina.Lervik@drammen.kommune.no 91 33 05 20
Helsesykepleier  Hedda Vatne Olsen Hedda.vatne.olsen@drammen.kommune.no 90 88 25 44

Husk å ikke sende sensitiv informasjon på e-post.

  • Ta kontakt med skolen om du trenger kontaktinformasjon til andre ansatte på Brandengen skole.