Administrasjon og ledelse

stilling navn e-post telefon
Rektor Gro Tveten gro.tveten@drammen.kommune.no 32 04 95 30/ 907 25 212
Avdelingsleder 1.trinn og AKS Jorun Deildok jorun.deildok@drammen.kommune.no 32 04 95 30/ 909 47 486
Avdelingsleder 2.- 4.trinn Marcus Kathrud marcus.sander.kathrud@@drammen.kommune.no 32 04 95 30/ 942 38 038
Avdelingsleder 5.- 7.trinn Bente Bardal bente.bardal@drammen.kommune.no 32 04 95 30/ 924 10 893
Avdelingsleder spesial- og sosialpedagogikk Maia Andresen mai.britt.andresen@drammen.kommune.no 32 04 95 30/ 916 96 893
Sekretær Ingvild B. Krossen ingvild.beate.krossen@drammen.kommune.no 32 04 95 30/ 951 16 732
Helsesykepleier 1.- 3.trinn Christina Maria Lervik Christina.Lervik@drammen.kommune.no 32 04 95 44
Helsesykepleier 4.- 7.trinn Lisa Holtermann Lisa.Holtermann@drammen.kommune.no 476 41 289
  • Ta kontakt med skolen om du trenger kontaktinformasjon til andre ansatte på Brandengen skole.