Ansatte Brandengen skole

Administrasjon og ledelse

stilling navn e-post telefon
Rektor Gro Tveten gro.tveten@drammen.kommune.no 32 04 95 32
Avdelingsleder 1.trinn og SFO Jorun Deildok jorun.deildok@drammen.kommune.no 32 04 95 35
Avdelingsleder 2.- 4.trinn Marcus Kathrud marcus.sander.kathrud@@drammen.kommune.no 32 04 95 34
Avdelingsleder 5.- 7.trinn Bente Bardal bente.bardal@drammen.kommune.no 32 04 95 46
Avdelingsleder spesialpedagogikk Mette Synøve Liang mette.synove.liang@drammen.kommune.no 32 04 95 30
Spesialkonsulent Gro Rude gro.rude@drammen.kommune.no 32 04 95 30
Helsesykepleier  Christina Maria Lervik Christina.Lervik@drammen.kommune.no 913 30 520
Helsesykepleier  Hedda Vatne Olsen Hedda.vatne.olsen@drammen.kommune.no 908 82 544

Husk å ikke sende sensitiv informasjon på e-post.

  • Ta kontakt med skolen om du trenger kontaktinformasjon til andre ansatte på Brandengen skole.