Ansatte Eknes ungdomsskole

Administrasjon og ledelse

stilling navn e-post telefon
Rektor Anne Margrethe Horsrud anne.margrethe.horsrud@drammen.kommune.no 32 04 02 03
Avdelingsleder Anette Lislelid Berg anette.lislelid@drammen.kommune.no 32 04 02 04
Avdelingsleder Magnus Bergdal magnus.bergdal@drammen.kommune.no 32 04 02 05
Avdelingsleder Sagstedbrua Heidi Slettum Aasen heidi.slettum.aasen@drammen.kommune.no 468 79 420
Rådgiver/ karriereveileder Trine Lise Ramsrud trine.lise.ramsrud@drammen.kommune.no 32 04 02 07
Sosialpedagogisk rådgiver Ellen Sandestølen Kopperud ellen.sandestolen.kopperud@drammen.kommune.no 32 04 02 06
Helsesykepleier     32 04 02 08
Sekretær  Grete V. Amundsen grete.amundsen@drammen.kommune.no 32 04 02 02

Husk å ikke sende sensitiv informasjon på e-post.

  • Ta kontakt med skolen om du trenger kontaktinformasjon til andre ansatte på Eknes ungdomsskole.