Ansatte Galterud skole

Administrasjon og ledelse

stilling navn E-post telefon
Rektor  Simon E. Jara simon.emiliano.jara@drammen.kommune.no 934 61 284
Avdelingsleder 8.trinn Eivind Engedal eivind.engedal@drammen.kommune.no 924 41 589

Avdelingsleder 10.trinn

Håvard Reffhaug Skarre havard.reffhaug.skarre@drammen.kommune.no 950 41 208
Skolekonsulent  Betul Dereli betul.dereli@drammen.kommune.no 32 04 94 30
Skolekonsulent Anne-Brit Sølverud Anne-Brit.solverud@drammen.kommune.no 32 04 94 30
Helsesykepleier Lisa Holtermann lisa.holtermann@drammen.kommune.no 476 41 289/ 32 04 94 42
Minoritetsrådgiver Rebecca Tangen Annesdatter rebecca.tangen.annesdatter@drammen.kommune.no 408 06 024
Sosialrådgiver Betzy Hansen Betzy.Hansen@drammen.kommune.no 907 71 347
Karriereveileder Torbjørn Carlsen torbjorn.carlsen@drammen.kommune.no 924 07 761
  • Ta kontakt med skolen om du trenger kontaktinformasjon til andre ansatte på Galterud skole.